Otomasyon dergisi, Türkiye'nin otomasyon konusundaki ilk ve en köklü dergisidir. 1992 yılında “Türkiye’de Otomasyonsuz Fabrika Kalmasın” sloganıyla yola çıkan dergi, Türkiye endüstrisinin otomasyon konusunda bilgilendirilmesini kendisine misyon edinmiştir. Dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri anında okuruna iletmeyi; otomasyon alanında yapılacak yatırımların, doğru ve kârlı olabilmesi için yol gösterici bir rol oynamayı amaçlamıştır.

ZORLU KOŞULLAR İÇİN ANYETOSTRİKTİF LİNEER KONUM SENSÖRLERİ

Sürekli azalan kaynaklar, fosil yakıtları çıkarmak için her zamankinden daha iyi, daha etkili teknoloji gerektiriyor. Son derece sağlam, tamamen hassas ve az bakım gerektiren sensörlerle Balluff, zorlu koşullarda yağ ve gaz çıkarımı için tam olarak ihtiyaç duyulan ürün ve çözümleri sunuyor. Sayısız uluslararası onayla birlikte güvenilirlik sertifikaları patlama koruması ile birlikte veriliyor.

BTL MANYETOSTRİKTİF LINEER KONUM SENSÖRLER, DOĞRUDAN POMPA ÜZERİNDE ZORLU KOŞULLAR ALTINDA TAMAMEN GÜVENİLİR VE YÜKSEK HASSASİYETLİ KONUM ÖLÇÜMÜ SAĞLIYOR VE DOĞRUDAN POMPALAMA SİSTEMİNDEKİ KOŞULLAR HAKKINDA SONUÇLAR ÇIKARILMASINA İZİN VERİYOR.

PATLAMA TEHLİKELERİNE KARŞI GÜVENİLİR KORUMA

Kontrol ve kapatma vanaları, petrol ve gaz çıkarımının birçok alanında, rafinerilerde ve petrokimya tesislerinde kullanılıyor. Burada, sadece zorlu çevre koşullarına karşı değil, aynı zamanda patlama tehlikelerine karşı da korunmaları gerekiyor. Patlama koruması bu ortamda en yüksek önceliğe sahiptir.

HER UYGULAMA İÇİN ÇÖZÜMLER

Sertifikalı BTL manyetostriktif doğrusal pozisyon sensörler çok sayıda uluslararası onay almış ve güvenilirdir.

Özellikler:

• Yüksek güvenilirlik,

• IECex, ATEX, NEC 500/505 ve birçok ek uluslararası onay ile birlikte

MANYETOSTRİKTİF LİNEER POZİSYON SENSÖRLERİ GÜVENİLİR VE MUTLAK DOĞRULUKLA ÖLÇÜYOR. PATLAMAYA KARŞI KORUMALI VERSİYONLARI KULLANIRKEN EMNİYET SUNUYOR.

KONUM ÖLÇÜMLERİ

Bir petrol sahasına dokunduktan sonra, tahliye pompaları işlerinin çoğunu tamamen özerk yapıyor. Bununla birlikte, pompa parametrelerinin sensörler ve otomatik uzaktan sistemler tarafından sürekli izlenmesi gerekiyor. BTL manyetostriktif lineer konum sensörler, doğrudan pompa üzerinde zorlu koşullar altında tamamen güvenilir ve yüksek hassasiyetli konum ölçümü sağlıyor ve doğrudan pompalama sistemindeki koşullar hakkında sonuçlar çıkarılmasına izin veriyor.

Özellikler

• Sağlam tasarım sayesinde özellikle dayanıklı

• Son derece hassas yol ve pozisyon ölçümü

PATLAMA TEHLİKESİ OLAN ORTAMLAR İÇİN KOLAY KULLANIM

Demir pürüzlendiriciler, boru oluşturma veya parçalama verimliliğini maksimuma çıkarıyor. Büyük ağırlıklara rağmen, boruların oluşturulması veya parçalanması çok kesin hareketler gerektiriyor.Manyetostriktif lineer pozisyon sensörleri güvenilir ve mutlak doğrulukla ölçüyor. Patlamaya karşı korumalı versiyonları kullanırken emniyet sunuyor.

Özellikler:

• Patlama tehlikesi olan ortamlar için

• IECex, ATEX, NEC500 / 505 ve ek uluslararası onaylar ile

• Sağlam paslanmaz çelik tasarım