Otomasyon dergisi, Türkiye'nin otomasyon konusundaki ilk ve en köklü dergisidir. 1992 yılında “Türkiye’de Otomasyonsuz Fabrika Kalmasın” sloganıyla yola çıkan dergi, Türkiye endüstrisinin otomasyon konusunda bilgilendirilmesini kendisine misyon edinmiştir. Dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri anında okuruna iletmeyi; otomasyon alanında yapılacak yatırımların, doğru ve kârlı olabilmesi için yol gösterici bir rol oynamayı amaçlamıştır.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM ANAHTAR TEKNOLOJİLERİ SEMİNERLERİNE ONLİNE ERİŞİM

Sanayide dijital dönüşüm konusunda pazara uzunca bir süredir katkı vermekte olan Turck, özellikle düşük adetlerde dahi verimli üretim, daha yüksek tesis müsaitliği ve son kullanıcı seviyesine kadar daha iyi kalite güvencesi sağlanması için veri ve haberleşme çözümleri ile üreticilere faydalar sağlıyor. Bu üç temel faydaya ulaşım için çeşitli teknolojiler geliştiren Turck, 2017 yılında bu teknolojilerin tamamının bir özetini bir dizi otel semineri ile tanıtmış, 2018 ve 2019 yılları boyunca da bu anahtar teknolojilerin her birine daha detaylı bir yaklaşım ile seminer dizilerinde yer vermiş ve vermeyi hedefliyor.

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle kullanıma açtığı yeni ve kapsamlı eğitim salonunu teknoloji harikası kamera ve ses sistemi ile donatarak güvenli bir bağlantı üzerinden uzak erişime açmıştır. Bu şekilde teknoloji tanıtım ve ürün eğitimlerini iş ortaklarının kendi ofislerine taşımayı başarmış olan Turck bu sunumunu online seminer serisi ile genişletiyor.

Kullanıcılar Turck’un aşağıda yer alan online seminerlerine katılarak tüm teknik bilgilendirmelerden ve gelişmelerden yararlanabiliyorlar.

Belirtilen tarihlerdeki seminerlere kayıt için Turck Türkiye’nin tüm seminer bilgilendirmelerini yaptığı blog sitesi www.turckseminer.com adresinden duyurulara ulaşılabiliyor.

https://fs26.formsite.com/egitim/Turck-webinar/index.html