Otomasyon dergisi, Türkiye'nin otomasyon konusundaki ilk ve en köklü dergisidir. 1992 yılında “Türkiye’de Otomasyonsuz Fabrika Kalmasın” sloganıyla yola çıkan dergi, Türkiye endüstrisinin otomasyon konusunda bilgilendirilmesini kendisine misyon edinmiştir. Dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri anında okuruna iletmeyi; otomasyon alanında yapılacak yatırımların, doğru ve kârlı olabilmesi için yol gösterici bir rol oynamayı amaçlamıştır.

SITRANS LUT400 ile En Yüksek Doğrulukta (1mm) Seviye Kontrolü

Su kuyuları, huniler, kimyasal depoları, sıvı depoları, kuru dökme katı parça depoları, elek kontrolü, pompa kontrolü, kanalların/bentlerin açık kanal akış izleme, seviye izleme ve kontrolünde yüksek performansı ile kullanıcılarının takdirini kazanan Siemens’in yeni ürünü olan SITRANS LUT400, seviye kontrolünde 1mm doğruluk payı ile sektöründeki rakiplerinden bir adım daha öne çıkıyor.

Tüm Siemens Echomax serisi sensörler ile uyumlu yapısı ve 0.3 -60 m ölçüm aralığı kapasitesi sayesinde çok geniş endüstri alanlarında kullanılabilen SITRANS LUT400, “Next Generation Sonic Intelligence” olarak adlandırılan yeni dijital alıcı teknolojisi sayesinde, standart ultrasonik ölçüm prensiplerinin tersine, gürültülü ortamlarda yüksek doğrulukta seviye ölçümü sağlayarak, rakipleri arasından sıyrılıyor.

Quick Start Wizards dizaynı ile kullanıcılarına kolay kullanım ve kolay konfigürasyon avantajları sağlamasının yanı sıra kurulum, devreye alma ve işletim maliyetlerini minimuma indiriyor.

Ürün içerisine akuple Datalogger sistemi ile veriler cihazda kayıt altına alınabiliyor. USB bağlantı avantajı ile kaydedilen veriler PC ortamına rahatlıkla aktarılabilmenin yanı sıra gelişmiş diyagnostik yapısı sayesinde, “Echo Profile” ve “Trend” verilerini ekranda grafik olarak görülebiliyor.