Otomasyon dergisi, Türkiye'nin otomasyon konusundaki ilk ve en köklü dergisidir. 1992 yılında “Türkiye’de Otomasyonsuz Fabrika Kalmasın” sloganıyla yola çıkan dergi, Türkiye endüstrisinin otomasyon konusunda bilgilendirilmesini kendisine misyon edinmiştir. Dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri anında okuruna iletmeyi; otomasyon alanında yapılacak yatırımların, doğru ve kârlı olabilmesi için yol gösterici bir rol oynamayı amaçlamıştır.

Elektronik Basınç, Sıcaklık ve Seviye Sensörleri

Wika, basınç, sıcaklık ve seviye ölçümü ve kontrolünde kullanılmak üzere yeni elektronik sensörlerini müşterilerinin hizmetine sundu.

Wika, yeni ürün ailesi PSD-30 basınç sensörü, TSD-30 sıcaklık sensörü ve LSD-30 seviye sensörü ile müşterilerine güvenilir, kaliteli tasarım, montaj ve dayanıklılık açısından mükemmel performansa sahip ürünler sunuyor. Makine imalatı ve endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış elektriksel çıkışlar ve ölçüm aralıkları sayesinde esnek ürün çeşitliliği mevcut.

Ürünler, standart, basit menü ve kolay ayarlama seçenekleri ile kullanıcı dostu olma özelliğine ve etkileyici fiyat/performans oranına sahip.