PATENTLİ EMNİYET SİVİCİ ENDÜSTRİYEL GÜVENLİĞİ ARTIRIYOR

👤Rockwell Automation

🔍 Geleneksel kablo anahtarları bakım turlarına ve kablo geriliminde sıcaklığa bağlı değişimlerden kaynaklanan güvenilmez operasyonlara karşı savunmasızdır. Lifeline 5 çekme halatlı emniyet sivicinin yarı iletken çalışması ısınmaya bağlı genişleme ve kablo sarkmalarına karşı elektronik ip gözlem sistemi sunuyor.

Rockwell Automation Ürün Müdürü Steve Tambeau, “Lifeline 5 çekme halatlı emniyet sivici yarı iletken bir anahtar olduğu için geleneksel anahtarlarda sıklıkla olan mekanik bir aşınma olmaz.Yani bu çalışma süresinin artması ve daha uzun bir çalışma süresi boyunca daha güvenli işlev sağlamak anlamına gelir.” dedi.

Lifeline 5 çekme halatlı emniyet sivici durdurma özelliğine sürekli erişim sağlayarak ekli kablosunun basitçe çekilmesiyle makine kazalarını önlüyor. Patentli, mikroçip teknolojili bu çözüm kurulumu basitleştirip, bakım ve arıza tamirlerinin daha verimli olmasını sağlıyor.

Görmesi kolay LED göstergeleri kablo germe için hızlı ve kesin kurulum sağlayıp ayrıca operasyon süresince anahtar konumu ve teşhis de sağlıyor.  IP66 ve IP67 çevreci ratinge sahip, die-cast alüminyum veya rugged paslanmaz çelik housing seçenekleri bulunan Lifeline 5 çekme halatlı emniyet sivici üretkenliği artırmaya yardımcı olur ve plansız arızaları engellemeye yardımcı olacak teşhis özelliğiyle maksimum güvenlik sağlar. Die-cast alüminyum modelinde daha da büyük uygulama esnekliği için tercihe bağlı entegre durdurma düğmesi/tuşu bulunmaktadır.