Ağustos 2017

KOMPAKT MAKİNE MODÜLÜ, HIZLI VE YAZILIM DESTEKLİ ÜRÜN DEĞİŞİKLİĞİ SAĞLIYOR

Ambalaj / Plastik

BECKHOFF’UN EXTENDED TRANSPORT SYSTEM (XTS)’İ İLE HATTI DAHA BÜTÜNLEŞİK, DAHA DERLİ TOPLU VE DAHA HIZLI ÜRÜN DEĞİŞİKLİKLERİ İÇİN ESNEK HALE GETİREN YAZILIM İŞLEVSELLİĞİ İLE PAHALI MEKANİK SİSTEMLERİN YERİNİ ALIYOR.

Devamını Oku

OMRON, MAKİNE ARIZA SÜRELERİNİ VE MALİYETLERİNİ AZALTAN OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR

Araştırma

GÜNÜMÜZÜN KÜRESELLEŞEN ÜRETİM ORTAMINDA FARKLI VE GİTTİKÇE KARMAŞIKLAŞAN ZORLUKLAR, ÜRETİM VERİMLİLİĞİNİ DAHA DA ZORLAŞTIRIYOR. OMRON, OTOMASYON TEKNOLOJİSİNİN MAKİNE ÇALIŞMA SÜRESİNİ VEYA KULLANILABİLİRLİĞİNİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE İYİLEŞTİREBİLECEĞİNE VE SERVİS MALİYETLERİNİN YANI SIRA ÜRETİM SÜRECİNİZİN AKSAMA DURUMUNU AZALTABİLECEĞİNE İNANIYOR.

Devamını Oku

GÜÇLÜ VE PARAMETRELENDİRİLEBİLİR GÜÇ KAYNAKLARI

Araştırma

PHOENIX CONTACT'IN YENİ QUINT POWER GÜÇ KAYNAĞI, AMBALAJINDAN ÇIKARILDIĞI GİBİ KONTROL PANOSUNA MONTE EDİLEBİLİYOR, BAĞLANTISI YAPILABİLİYOR VE UZUN YILLAR ÇALIŞTIRILABİLİYOR.

Devamını Oku

BAKIM FAALİYETLERİNİN OTOMASYON SİSTEMLERİ İLE ETKİLEŞİMİ, KAYIPLARIN AZALMASINDA BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Araştırma

“ENDRESS+HAUSER SON YILLARDA TEMEL VE MEVCUT CİHAZLARDA MEYDANA GELEBİLECEK ARIZA KAYNAKLI SERVİSLERDEN ÇOK PROSESTEKİ CİHAZLARIN EN UZUN SÜRE İLE EN YÜKSEK PERFORMANSTA ÇALIŞMASI KONUSUNDA DESTEK VEREN SERVİS ÜRÜNLERİ İLE KULLANICILARINI DESTEKLEMEYE BAŞLADI.”

Devamını Oku

MITSUBISHI ELECTRIC'TEN YENİ NESİL AKILLI OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Araştırma

MITSUBISHI ELECTRIC, YENİ NESİL FREKANS İNVERTERLERİ İLE TESİSLERE VE PROJELERE AKILLI OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR. YÜZDE 60’A VARAN ENERJİ TASARRUFU VE 10 YILDAN FAZLA HİZMET ÖMRÜ İLE DİKKAT ÇEKEN MITSUBISHI ELECTRIC FREKANS İNVERTERLERİ, İŞLETME MALİYETLERİNİ CİDDİ ORANDA AZALTIYOR.

Devamını Oku

GÜÇ ÖLÇÜMÜ,MOTOR KORUMA ŞALTERLERİYLE SAĞLANIYOR

Araştırma

LEMFÖRDE BASF FABRİKASININ TAŞIMA SİSTEMİ, VARİLLERİN TESİSTE TAŞINMASI SÜRECİNDE ÇOK ÖNEMLİ BİR UNSURDUR. SMARTWİRE-DT, 25 YILLIK BİR SİSTEMDE, HER BİR SÜRÜCÜNÜN BASİT GÜÇ ÖLÇÜMÜNÜ EATON MOTOR KORUMA ŞALTERLERİYLE SAĞLIYOR, BÖYLECE BAKIMLARIN İHTİYATLI BİR ŞEKİLDE YAPILMASINI DESTEKLİYOR. ARIZA DURUMUNDA, MOTOR KORUMA ŞALTERİ TETİKLENMEDEN ÖNCE DURUMDAN ETKİLENEN SÜRÜCÜLER KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE DEVRE DIŞI BIRAKILABİLİYORLAR.

Devamını Oku

FABRİKA YÖNETİCİSİNİN ENDÜSTRİ 4.0 HABERLEŞME REHBERİ

Araştırma

FABRİKA YÖNETİCİLERİNİN CİHAZ BAĞLANTILARINDA VE FABRİKALARI DAHA AKILLI HALE GETİRİRKEN KARŞILAŞTIKLARI ZORLUKLARI AŞMASI, ÜÇ TASARIM AŞAMASI VE DÖRT ENDÜSTRİ 4.0 ETKİNLEŞTİRME ADIMIYLA SAĞLANABİLİYOR.

Devamını Oku

BOSCH, ALMANYA’DA YENİ BİR YARI İLETKEN FABRİKASI KURUYOR

Araştırma

NESNELERİN İNTERNETİ ALANINDAKİ YATIRIMLARINA YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEN BOSCH, DRESDEN'DE BİR YONGA PLAKASI FABRİKASI KURUYOR. NESNELERİN İNTERNETİNİN (IOT) VE MOBİLİTE UYGULAMALARININ SAYISININ ARTMASIYLA BİRLİKTE OLUŞAN TALEBİ KARŞILAMAK ÜZERE YENİ LOKASYON, 12 İNÇLİK YONGA PLAKALARINA DAYANAN MİKROÇİPLER ÜRETECEK. YÜKSEK TEKNOLOJİLİ TESİSİN İNŞAATI, 2019 YILININ SONUNDA TAMAMLANACAK.

Devamını Oku

MAKİNELER VE SİSTEMLER ARASINDA ŞEFFAF BİLGİ AKIŞI SAĞLANARAK, İLETİŞİM KOLAYLAŞIYOR

Araştırma

ASYA VE AVRUPA’NIN EN YAYGIN NETWORKİNG PROTOKOLLERİNE İMZA ATAN CC-LİNK PARTNER ASSOCİATİON (CLPA) VE PROFINET & PROFIBUS INTERNATİONAL (PI), DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR İŞBİRLİĞİNE İMZA ATTI. DÜNYANIN PEK ÇOK FARKLI ÜLKESİNDEN TEMİN EDİLEN FARKLI MAKİNELER VE SİSTEMLER ARASINDA ŞEFFAF BİLGİ AKIŞI SAĞLAYARAK İLETİŞİMİ KOLAYLAŞTIRACAK BU YENİ İŞBİRLİĞİ İLE FABRİKALARDAKİ OTOMASYON SİSTEMLERİNİN ESNEKLİĞİNİN ARTIRILMASI HEDEFLENİYOR. SEKTÖRDE BİR İLK OLAN BU ÇALIŞMA, SANAYİ 4.0 VİZYONUNU GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRME YOLUNDA ÖNEMLİ BİR ADIM OLARAK DİKKAT ÇEKİYOR.

Devamını Oku

ENDÜSTRİ 4.0 VE İK 4.0

Araştırma

GÜNCEL TEKNOLOJİNİN İŞ HAYATINA TAŞINMASI İLE BİRLİKTE TEKNOLOJİ ÇOK HIZLI GELİŞMEKTE VE KABUL GÖREN TEKNOLOJİLER İLE YENİLİKLER GÜNCEL HAYATTA ÇOK HIZLI YERİNİ ALMAKTADIR. YENİ ÇIKAN CİHAZLAR İNTERNETE BAĞLANMA (İNTERNET OF THİNGS) ÖZELLİKLERİ BİRBİRLERİ İLE KONUŞUR VE BİRBİRLERİNİ YÖNETİR HALE GELİYOR.

Devamını Oku

PLM İLE ENDÜSTRİ 4.0’A İLK ADIM

Araştırma

GÜNÜMÜZÜN POPÜLER KONUSU ENDÜSTRI 4.0 PLM (PRODUCT LIFECYLE MANAGEMENT) UYGULAMALARIYLA  ERP SİSTEMİYLE BÜTÜNLEŞEREK  ÜRÜN TASARIMINDAN PLANLAMASINA,PLANLAMADAN  ÜRETİME,ÜRETİMDEN YEDEK PARÇA  YÖNETİMİNE KADAR UZANAN DİJİTALLEŞMEYİ SAĞLAYARAK DEĞER ZİNCİRİNDEKİ BÜTÜN PROSESLERİN BİRLİKTE BİR VERİ TABANI ÜZERİNDE ÇALIŞMALARINI SAĞLIYOR.

Devamını Oku

MAKİNE VE FABRİKA OTOMASYONUNDA YENİ NESİL HAREKET KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Araştırma

OMRON ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ İLE ÜRETİM SÜRECİNİN VERİMLİ, ESNEK VE KÜRESELLEŞEN ÜRETİM ORTAMINA UYGUN HALE GELMESİNE YARDIMCI OLUYOR. BU KAPSAMDA SYSMAC PLATFORMU İLE KONTROLÖR VE TAMAMLAYICI ÜRÜNLERİ, MAKİNE KONTROLÜNDE HAREKET KONTROL ÇÖZÜMÜ İLE BİRLİKTE TÜM SİSTEMİN KONTROL EDİLEBİLİRLİĞİNİ ARTTIRIYOR.

Devamını Oku

ÖZDİSAN ELEKTRONİK’TEN DİJİTALE BÜYÜK YATIRIM

Endüstri 4.0

DİJİTAL ORTAMDA DEV BİR ARAMA MOTORU GELİŞTİREN ÖZDİSAN ELEKTRONİK, 100 BİNDEN FAZLA ELEKTRONİK SANAYİ ÜRÜNÜNÜ TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLADI. ALTYAPISI 1,5 MİLYON DOLARIN ÜZERİNDE BİR YATIRIMLA OLUŞTURULAN PLATFORM, 153 ÜLKEYE İHRACAT GERÇEKLEŞTİREREK SEKTÖRDEKİ BÜYÜK BİR AÇIĞI KAPATIYOR.

Devamını Oku

ETHERNET VE SAHA VERİ YOLLARI ARASINDA DÖNÜŞÜM YAPABİLEN PROTOKOL ÇEVİRİCİLER

Endüstriyel İletişim

TURCK’UN TBEN-L-PLC IP69K KOMPAKT PLC’Sİ, AYNI ZAMANDA CANOPEN VEYA SAE J1939 VE ÇOK ÇEŞİTLİ ETHERNET VE SAHA VERİ YOLLARI ARASINDA DÖNÜŞÜM YAPABİLEN BİR PROTOKOL ÇEVİRİCİ GÖREVİ GÖRÜYOR.

Devamını Oku

DNP3 DESTEKLİ BAĞLANTILARI YENİLERKEN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKENLER

Endüstriyel İletişim

AKILLI ŞEBEKELER VE IIOT ÇAĞINDA BİR AKILLI SİSTEMİN, ÖZELLİKLE DE ENERJİ OTOMASYONU VE SÜREÇ OTOMASYONU SEKTÖRLERİNDE, ÇOK ÇEŞİTLİ AĞLARA ENTEGRE EDİLMESİNE İHTİYAÇ DUYULUR. BİR AĞA DAHA ÇOK AKILLI SENSÖR VE CİHAZ EKLENDİKÇE, VE DAHA FAZLA VERİ TOPLANDIKÇA, ÇOK SAYIDA FARKLI PROTOKOLÜ ENTEGRE ETME İHTİYACININ ORTAYA ÇIKMASI DA DAHA MUHTEMEL HALE GELİR. ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA EN YAYGIN KULLANILAN HABERLEŞME PROTOKOLÜ OLAN MODBUS, MUHTEMELEN DNP3 DESTEKLİ BİR AĞA ENTEGRE ETMEYE EN SIK İHTİYAÇ DUYULACAK PROTOKOLDÜR.

Devamını Oku

TÜV BELGELİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Enerji Otomasyonu

FESTO ENERJİ TASARRUF SİSTEMLERİ (ENERGY SAVİNG SERVİCES) İLE İŞLETME MALİYETLERİNDEN %60’A KADAR TASARRUF SAĞLIYOR.

Devamını Oku

DOLUM VE PAKETLEME TESİSLERİ ÇOK AMAÇLI VE MODÜLER ŞEKİLDE İNŞA EDİLİYOR

Gıda / İçecek

Farklı uygulama alanları ve branşlar için tek makine ile sağlanan çözüm, bu hedefe nasıl ulaşıldığını Swiss Can Machinery AG’nin dolum ve paketleme tesisleri gösteriyor. Örneğin farma ürünleri için çözüm arandığında İsviçreliler aktüatör teknolojisinde paslanmaz çelik motorlara başvuruyor.

Devamını Oku

YAT OTOMASYONU MEGA YAT TOPAZ

Gıda / İçecek

YAT OTOMASYONUNDA İŞLENECEK OLAN VERİLERİN SAYISI SÜREKLİ ARTIYOR. DAHASI MÜŞTERİLER HER GEÇEN GÜN DAHA FAZLA VERİYİ KONTROL ETMEK VE İZLEMEK İSTİYOR. BU DA ANCAK VERİ İŞLEME VE TOPLAMA YETENEĞİNİN ARTIRILMASI İLE OLUYOR.

Devamını Oku

METSO, IOT ÇÖZÜMLERİ İÇİN ROCKWELL AUTOMATION’I SEÇTİ

Haberler

Metso, madenlerin ve agregaların verimini ve karlılığını artıran Metso ekipman ve hizmetlerini birbirine bağlayan, görüntüleyen ve analitik sağlayan küresel bir endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IoT) platformu ortaya koymak için Rockwell Automation’ı iş ortağı olarak seçti.

Devamını Oku

SAMSUNG AKADEMİ 5 YILDA SEKTÖRE 2 BİNDEN FAZLA NİTELİKLİ ELEMAN KAZANDIRDI

Haberler

Samsung Electronics’in “Dünyaya ilham ver, geleceği tasarla” vizyonu doğrultusunda, gençlerin eğitimine destek olma amacıyla hayata geçirdiği uygulamalı eğitim programı “Samsung Akademi”, mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencilerini geleceğe hazırlamayı sürdürüyor.

Devamını Oku

SCHNEIDER ELECTRIC, TİM İHRACAT İLK 100’DE, TÜRKİYE’NİN LİDER İHRACATÇI KURUMLARI ARASINDA YER ALDI

Haberler

TİM İhracat İlk 100’de yer almanın şirketin ihracat alanına verdiği önemin bir göstergesi olduğuna değinen Schneider Electric Türkiye ve Orta Asya Ülke Başkanı Bora Tuncer, “Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılabilmesi için büyük bir özveri ile çalışırken aynı zamanda ekonomik bir katma değer yaratıyoruz.

Devamını Oku

AVRASYA AMBALAJ FUARI 2017, YÜZDE 90 DOLULUK ORANINA ULAŞTI

Haberler

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar bu alandaki tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

PARKER HANNIFIN 100. YILINI TÜRKİYE’DE 2 BÜYÜK ETKİNLİKLE KUTLADI

Haberler

Parker Hannifin teknolojiye yön veren 100 yılını, Parker Türkiye satış şirketi ise Türkiye’deki başarı hikayeleri dolu 10 Yılını kutluyor. Bu kutlamalar kapsamında Parker Türkiye, şirket içinden farklı görevlerden bir araya getirdiği 12 kişilik bir proje ekibi ile 8 ay boyunca çalışarak 23 Mayıs’ta Ankara’da, 25 Mayıs’ta ise İstanbul’da gerçekleştirdikleri iki büyük etkinlikle iş ortaklarını, müşterilerini, tedarikçilerini, distribütör ve basın mensuplarını bir araya getirdi.

Devamını Oku

BOSCH, GELECEĞİ GENÇ YETENEKLERLE ŞEKİLLENDİRİYOR

Haberler

Bosch Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi’nin iş birliğiyle hayata geçen ‘Değişimi Şekillendirin- Dijital Üretim ve Sanayi 4.0 Programı’nın ilk yılında seçilen 40 öğrenci, Bosch Manisa Fabrikasının desteğiyle Nesnelerin İnterneti, bağlanabilirlik, Sanayi 4.0 konularını teoriden çıkararak gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor.

Devamını Oku

RENAULT TRUCKS, DENEYİMLİ YÖNETİCİ KADROSUYLA SEKTÖRDEKİ YERİNİ GÜÇLENDİRİYOR

Haberler

Türkiye’de yeni yapılanması ile müşterine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Renault Trucks, ekibini de güçlendiriyor. Yeni ataması yapılan sektörün tanınan deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye bünyesinde buluşuyor. Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü olarak görevine başlarken; Şebnem Uygurtürk, Pazarlama Direktörü ve Serkan Karataban ise Satış Sonrası Direktörü olarak Renault Trucks ekibinde yerlerini alıyor.

Devamını Oku

BİLİŞİM 500 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Haberler

Türkiye’nin önde gelen 500 bilişim şirketinin belirlendiği “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması”nın sonuçları geçtiğimiz gün gerçekleştirilen organizasyonla açıklandı.

Devamını Oku

ARKAS LOJİSTİK, RENAULT TRUCKS İLE 2.5 MİLYON EURO’LUK FİLO YATIRIMI YAPIYOR

Haberler

Türkiye’nin en büyük kara taşımacılığı filolarından birine sahip Arkas Lojistik, yatırımlarına kesintisiz olarak devam ediyor. Arkas Lojistik’in yeni teslim aldığı 30 adet Renault Trucks T460 çekiciler, filonun ilk Euro 6 normundaki araçları oluyor.

Devamını Oku

CDT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNNOVAT’IN ENTEGRE DEVRE TASARIMI SÜRECİNE DESTEK VERİYOR

Haberler

Türkiye’de şu ana dek çok fazla örneği olmayan ve benzerine az rastlanan çip tasarımı çalışmaları için TÜBİTAK’tan proje desteği alan iNNOVAT, CDT Bilgi Teknolojileri’nin desteğiyle Mentor Graphics’in devre tasarım ve doğrulama konularında en gelişmiş ürünlerini kullanmayı tercih etti

Devamını Oku

YENİ TEKNOLOJİYLE MOTOSİKLET KAZALARININ ÜÇTE BİRİ ÖNLENEBİLİYOR

Haberler

Motosiklet sürücüleri, bir kaza durumunda otomobil sürücülerine oranla 18 kat daha fazla ölüm riski taşıyarak, en riskli karayolu kullanıcıları arasında yer alıyor.

Devamını Oku

MAKİNELERE HIZLI VE KOLAY UYUM SAĞLAYAN OSISENSE XS KÜBİK

Haberler

Kapalı alanlarda monte edilebilir OsiSense XS kübik endüktif sensörlerimiz sağlam tasarım ve kompakt gövde yapısıyla iki farklı versiyon sunmaktadır

Devamını Oku

SMC ENERJİ TASARRUFLU TEMEL ÇİLLERİNİ SUNUYOR

Haberler

HRSE serisi, pazardan gelen talepler doğrultusunda enerji tasarruflu, kullanımı kolay, orta ölçekli sıcaklık kontrol ekipmanı olarak dizayn edilmiştir. HRSE serisi kaynak ve paketleme gibi sabit sıcaklık istenilen uygulamalarda SMC çiller teknolojisini kullanarak sıcaklık kontrolünü rahatlıkla yapabiliyor.

Devamını Oku

YENİ NESİL NA HMI SERİSİ İLE MAKİNALAR UZAKTAN KONTROL EDİLİYOR

HMI - SCADA

OMRON NA HMI, DAHA HIZLI VE DAHA VERİMLİ BİR KONTROL VE İZLEMENİN YANI SIRA OPERATÖR İLE MAKİNE ARASINDA DAHA DOĞAL VE PROAKTİF BİR İLİŞKİ SAĞLIYOR.

Devamını Oku

ELEKTRİK PANOSUZ YENİLİKÇİ KONTROL MİMARİLERİ

Kontrolörler

TURCK ÇOK ÇEŞİTLİ YAPILARDAKİ IP67 GİRİŞ/ÇIKIŞ ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ PROGRAMLANABİLİR VERSİYONLARI İLE GENİŞLETEREK ELEKTRİK PANOSU GEREKTİRMEYEN YENİLİKÇİ KONTROL YAPILARINA OLANAK TANIMAKTADIR. BU KONTROL SİSTEMLERİ GENİŞLETİLEMEYEN BASİT BLOK I/O MODÜLLERDEN, FİELDBUS MASTER ÖZELLİKLERİNE DE SAHİP KAPSAMLI KONTROLÖRLERE KADAR UZANIYOR.

Devamını Oku

KAYNAKLARIN TAM YENİDEN KULLANIMI

Otomotiv

ÇEVRE DOSTU VE VERİMLİ BİR KAPLAMA TESİSİ, AÇIK VE BÜYÜK ORANDA ÖLÇEKLENEBİLİR KONTROL TEKNOLOJİSİNE DAYANIYOR.

Devamını Oku

PICKAPP: COMAU ROBOTİK ANDROID UYGULAMASI

Robotik

COMAU, "KULLANIM KOLAYLIĞI" FELSEFESİNE DAYANAN "ALMA-BIRAKMA" ROBOTİK UYGULAMALARINI TAMAMEN YENİ BİR YÖNTEMLE GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİR ANDROİD UYGULAMASI GELİŞTİRDİ. COMAU, MÜŞTERİLERİNE ROBOTU DAHA HIZLI, DAHA SEZGİSEL VE DAHA KOLAY KONTROL ETMELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN BİR ANDROİD TABLET KULLANDIRARAK BU YAKLAŞIMI TERSİNE ÇEVİRMEK İSTİYOR.

Devamını Oku

SIMOTION TAŞIMA FONKSİYONLARINI NASIL KOLAYLAŞTIRIYOR?

Robotik

SIEMENS’İN TAŞIMA UYGULAMALARI MÜHENDİSLİĞİNİ DESTEKLEMEK ÜZERE GELİŞTİRİLEN PLATFORMU SIMOTION, TAŞIMA İŞİNİ BASİTLEŞTİRİYOR.

Devamını Oku

YAPAY ZEKADA ÇIĞIR AÇAN AKILLI ÖĞRENME ALGORİTMASI

Robotik

ROBOTLAR VE MAKİNELERİN YARIM GÜNLÜK ÖĞRENME SÜRESİ BİRKAÇ DAKİKA İLE 30 DAKİKA ARALIĞINA İNİYOR.

Devamını Oku

OMRON, IO-LİNK İÇİN EKSİKSİZ BİR ÇÖZÜM SUNUYOR

Robotik

YÜKSEK PERFORMANSLI SENSÖRLER VE ÇOK YÖNLÜ IO-LİNK MASTER ÜNİTELERİ İÇEREN YENİ ÜRÜNLER, AKILLI FABRİKA ÇÖZÜMLERİYLE BAĞLANTILI VERİMLİLİK VE ÜRETKENLİK KAZANIMLARINA ERİŞMEYİ DAHA DA KOLAYLAŞTIRIYOR.

Devamını Oku

IO LİNK ÇÖZÜMÜNDE TEK BİR ARAYÜZ TÜM SİSTEM İÇİN YETİYOR

Sensör

O LİNK SAYESİNDE HATA TANIMA VE ANALİZİ, SICAKLIK, RAPORLAMA, KİRLENME, VB. BİLGİLER KOLAYLIKLA ALINABİLİR.

Devamını Oku

DAHİLİ VERİ İŞLEMELİ RFID BLOK MODÜLÜ

Ürünler

Turck, Endüstri 4.0 uygulamalarında basit veri kontrolü için entegre RFID aygıt kontrol merkezini sunuyor.

Devamını Oku

DEĞİŞKEN HIZ SÜRÜCÜLERİ İÇİN GELİŞMİŞ ÜCRETSİZ YAZILIM DESTEĞİ

Ürünler

Parker Hannifin, AC10 kompakt değişken hız sürücüleri (VSD) serisi için gelişmiş bir yazılım çözümü sunuyor. Şirketin DSE Lite yazılımı, genel amaçlı endüstriyel motor kontrol uygulamalarında kullanılan VSD’ler için önerilen diğer yazılımlara kıyasla daha gelişmiştir

Devamını Oku

KAYNAK EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ: VRTEX® ENGAGE™

Ürünler

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak markasıyla satışa sunulan VRTEX® Engage™, iş güvenliği, makine ve proses seçimi, kaynak prosedürü, teorisi ve daha fazlasını içeren giriş niteliğindeki kaynak derslerini sunuyor.

Devamını Oku

YERDEN TASARRUF SAĞLAYAN SİNYAL PARAFUDRLARI

Ürünler

Phoenix Contact Termitrab complete ürün yelpazesi ile piyasada bulunan en ince aşırı gerilim koruyucu cihazları sunuyor. Sadece 3,5 mm genişlikte olup otomasyon sinyalleri için uygundur.

Devamını Oku

IP65 ŞALTER KUTULARI

Ürünler

En optimal ürün çeşidi ve ebatları ile oldukça geniş bir şalter programı için tasarlanmış Kardeş Elektrik’ten Kraus & Naimer şalter kutularını sunuyor.

Devamını Oku