Mayıs 2017

YENİ SERİ MANYETİK TUTUCULAR ROBOTİK PROSESLERDE KOLAYLIK SAĞLIYOR

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

MANYETİK TUTUCULAR TAŞIMA PROSESLERİNDE EMNİYETLİ TAŞIMA İMKANI SAĞLIYOR. BASINÇLI HAVA İLE KONTROL EDİLEBİLEN TUTUCU MANYETİĞİ AÇIP KAPATMAK İÇİN SADECE 2.5 BAR BASINÇLI HAVA YETERLİ OLUYOR.

Devamını Oku

ETKİLİ FIRIN YANMA KONTROLÜ VE PROSES OPTİMİZASYONU

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

FIRIN GİRİŞİ PROSES KONTROL OPERATÖRLERİNİN, OLDUKÇA AZALTILMIŞ BAKIM GİRDİSİYLE GEREKLİ KULLANILABİLİRLİĞİ SAĞLAYAN ALTERNATİF BİR ÇÖZÜME ULAŞTIKLARINI DOĞRULUYOR.

Devamını Oku

OLUMSUZ ŞARTLARDAN ETKİLENMEYEN PNÖMATİK İLE DAHA YÜKSEK TESİS EMNİYETİ

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

BİR TESİS NE KADAR TEHLİKELİ İSE ACİL BİR DURUMDA GÜVENLİK EKİPMANLARI O KADAR GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAK ZORUNDADIR. BİR TESİSE BİR SIL SEVİYESİ ATANDIĞINDA, YEDEKLİ TASARIM GİBİ ÖZEL KURULUM PRENSİPLERİ GÖZLEMLENMELİDİR. BU, BİR ARIZA DURUMUNDA RİSKİ MÜMKÜN OLAN EN YÜKSEK SEVİYEDE AZALTMAYI SAĞLIYOR.

Devamını Oku

AKILLI ÜRETİM İÇİN AKILLI TUTMA SİSTEMLERİ

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

SCHUNK’UN CTO GÖREVINI YÜRÜTEN DR. MARKUS KLAINBER, HANNOVER MESSE 2017’DE ‘ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL İÇERİSİNDE, ENDÜSTRİYEL TUTMA SİSTEMİ TAMAMEN YENİDEN ŞEKİLLENECEKTİR DİYOR.

Devamını Oku

MAKİNE ARIZA SÜRELERİNİ VE MALİYETLERİ AZALTAN OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

GÜNÜMÜZÜN KÜRESELLEŞEN ÜRETİM ORTAMINDA FARKLI VE GİTTİKÇE KARMAŞIKLAŞAN ZORLUKLAR, ÜRETİM VERİMLİLİĞİNİ DAHA DA ZORLAŞTIRIYOR. OMRON, OTOMASYON TEKNOLOJİSİNİN MAKİNE ÇALIŞMA SÜRESİNİ VEYA KULLANILABİLİRLİĞİNİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE İYİLEŞTİREBİLECEĞİNE VE SERVİS MALİYETLERİNİN YANI SIRA ÜRETİM SÜRECİNİZİN AKSAMA DURUMUNU AZALTABİLECEĞİNE İNANIYOR.

Devamını Oku

USB CİHAZLARININ GÜVENLİ KULLANIMINI SAĞLAYAN YENİ ENDÜSTRİYEL SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMÜ

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

SECURE MEDİA EXCHANGE (GÜVENLİ ORTAM DEĞİŞİMİ, SMX) ENDÜSTRİYEL TESİSLERİN ÇIKARILABİLİR USB ORTAMLARINI KULLANMALARINA VE USB BAĞLANTI NOKTALARINI YÖNETMELERİNE İLİŞKİN BASİT VE GÜVENLİ BİR YÖNTEM SAĞLIYOR.

Devamını Oku

HASSAS, HIZLI VE SAĞLAM ETHERCAT ÖLÇÜM TEKNOLOJİSİ MODÜLLERİ

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

BECKHOFF, ÖLÇÜM TEKNOLOJİSİ PORTFÖYÜNÜ YENİ BİR YÜKSEK HIZLI VE YÜKSEK HASSASİYETLİ ÖLÇÜM CİHAZI SERİSİYLE GENİŞLETİYOR. YENİ YÜKSEK PERFORMANSLI ETHERCAT ÖLÇÜM MODÜLLERİ DOĞRULUK, ÖLÇÜLEN DEĞERLERİN HASSASİYETİ, ÇEVRİM SÜRELERİ, SENKRONİZASYON VE UZUN DÖNEM ÖLÇÜM HASSASİYETİ AÇISINDAN FIRSATLAR SUNUYOR.

Devamını Oku

ICC, “Endüstrİ 4.0 Konsept Danışmanlığı” hİzmetİ sunuyor

Araştırma Proses Güvenliğinin Önemi

“ENDÜSTRİ 4.0’IN ÖZELLİKLE OTOMASYON, MEKATRONİK VE IT TEKNOLOJİLERİNİ BİR ARADA KULLANABİLEN YENİ BİR MÜHENDİSLİK ALANI OLUŞMAYA BAŞLADI. BU NOKTADA MEVCUT MÜHENDİSLER KENDİLERİNİ GELİŞTİREREK BU YÖNE DOĞRU İLERLEYECEKLER. ANCAK, KENDİNİ GELİŞTİRMEYEN VE TEKNOLOJİYİ KULLANMAKTA SINIRLI DAVRANAN ÇALIŞANLARIN İSE SAF DIŞI KALMASI MUHTEMELDİR. ZİRA TEKNOLOJİ GELİŞMİŞ İNSANLAR İLE YOL ALIYOR.”

Devamını Oku

Makine Emniyet Optimizasyonu

Emniyet

DOĞRU UYGULANAN MAKİNE EMNİYETİ SÜRECİ, VERİMLİLİĞİ VE ÜRETKENLİĞİ AZALTAN, ARIZALARI ARTTIRAN BİR SÜREÇ DEĞİL; TAM TERSİNE, ÇALIŞANLARIN EMNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARAN VE BUNUNLA BERABER ÜRETKENLİĞE OLUMLU YÖNDE KATKI SAĞLAYAN BİR PROSES OLUR.

Devamını Oku

TAŞINABİLİRLİK İÇİN TASARIM

Emniyet

KÜÇÜK POMPA BOYUTU İÇİN OPTİMİZASYON YAPMAK, TAŞINABİLİR TIBBİ EKİPMAN TASARIMLARINI GERÇEKLEŞTİRMEDE BÜYÜK FARK YARATIYOR.

Devamını Oku

Sistemdeki Bütün IO-Link Cihazlarına Kesintisiz Erişim

Endüstri 4.0

IO-LINK, ENDÜSTRİ 4.0'I ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN İDEAL BİR ÇÖZÜM SUNUYOR.

Devamını Oku

Otomasyon Alanında Yapılan Yenilikler Geleceğin Üretimine Yön Veriyor

Endüstri 4.0

OMRON, 3 TEMEL İLKESİNE (ENTEGRE, AKILLI VE İNTERAKTİF) DAYALI GELİŞMİŞ BİR OTOMASYON YENİLİĞİ KONSEPTİYLE ÜRETİMDE GELECEĞİ YAKALIYOR. ÜRETİCİLERE OYUNUN SEYRİNİ DEĞİŞTİRECEK YEPYENİ BİR TEKNOLOJİ SUNUYOR. GELECEĞİN OTOMASYON UYGULAMALARI AKILLI ENTEGRE OTOMASYON ÇÖZÜMLERİNİ TEMEL ALIYOR. OMRON, TEMEL ALGILAMA VE KONTROL TEKNOLOJİLERİNE YAPAY ZEKAYI EKLEYEREK ÜRETİCİLERİN ENDÜSTRİ 4.0 FABRİKALARINA YENİLİK GETİRMELERİNİ VE ÜRÜNLERİNİ GELİŞTİRMELERİNİ SAĞLIYOR.

Devamını Oku

Konsept: Endüstri 4.0'a Giriş

Endüstri 4.0

KARANLIK VE İNSANSIZ FABRİKALAR VE KENDİ ARALARINDA HABERLEŞEN MAKİNALAR ASLINDA ENDÜSTRİ 4.0’IN NİHAİ SONUCUDUR. PEKİ BU SONUCA NASIL ULAŞILMALI? SONDAN BAŞA DOĞRU GİTMEK GEREKİRSE İŞLETME İLE İLGİLİ MALİYETLER DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM VERİLERİN İŞLENİP, RAPORLANDIĞI ERP SİSTEMİ İLE ÜRETİM SAHASINDAKİ EN ALT SEVİYENİN KOMPONENTİ OLAN SENSÖRLER İLETİŞİMDE OLMASI EN ÖNEMLİ GEREKSİNİMDİR.

Devamını Oku

5 MADDEDE ENDÜSTRİ 4.0’IN ÜRETİMDEKİ KAZANÇ FORMÜLÜ

Endüstri 4.0

KARDEX, TEDARİK ZİNCİRİ ve DEPO YÖNETİMİNDE ENDÜSTRİ 4.0 DEVRİMİNE TANIKLIK EDİYOR.

Devamını Oku

TÜRKİYE’DE ENDÜSTRİ 4.0

Endüstri 4.0

ENDÜSTRİ 4.0 ŞÜPHESİZ GEREKLİ TEKNOLOJİK ALTYAPILAR OLMADAN ULAŞILMASI OLANAKSIZ BİR VİZYONDUR. TÜRKİYE’DEKİ ŞİRKETLERİN TEKNOLOJİK ALTYAPILARI İÇİN YATIRIM YAPMALARI VE GELECEKTE BU YATIRIMLARI ARTIRARAK DEVAM ETTİRMELERİ OLDUKÇA BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR.

Devamını Oku

Siber Güvenlikte Doğru Bilinen Yanlışlar

Endüstriyel İletişim

Günümüzün en yaygın sİber saldırı türü olan DDoS’tan yola çıkarak “sİber güvenlİkte doğru bİlİnen 5 yanlış”ı uluslararası sİber güvenlİk kuruluşu Arbor Networks’ün Türkİye temsİlcİlerİnden Melİh Artar anlatıyor.

Devamını Oku

COMAU PUNTA KAYNAK TABANCALARI

Endüstriyel İletişim

COMAU, MÜŞTERİLERİNİN AKILLI FABRİKA TALEPLERİNİ ÖNGÖREREK VE DÜNYA KLASMANINDA ÜRETİM YAPMALARINI SAĞLAYARAK GELİŞİM HEDEFLERİNİ KARŞILAMAYI HEDEFLİYOR.

Devamını Oku

Ultra kompakt IPC Tasarruf ve Esneklik Sağlıyor

Endüstriyel İletişim

EVRENSEL C6015 ENDÜSTRİYEL PC, PC TABANLI KONTROL DONANIM UYGULAMA OLANAKLARINI DAHA DA GENİŞLETİYOR.

Devamını Oku

FOUR FAITH ENDÜSTRİYEL RADYO HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

Endüstriyel İletişim

FOUR FAITH FİRMASI SAHA UYGULAMALARINDA İHTİYAÇ DUYULACAK KABLOSUZ HABERLEŞME İHTİYAÇLARINA DA LORA İLE ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR. ÜRÜN PÖRTFÖYÜNDEKİ F8L10D LORA, SAHADAKİ UZUN MESAFELER ARASINDA LORA AĞI ÜZERİNDEN DATA TRANSFERİ YAPABİLMENİZE OLANAK SAĞLIYOR.

Devamını Oku

BASINÇLI HAVA TESİSATLARINDA ENERJİ VE MALİYET TASARRUFU

Enerji Otomasyonu

ENERJİ MALİYETLERİ ARTMAYA DEVAM ETTİKÇE, BASINÇLI HAVA SİSTEMLERİNİN TASARIM VE PERFORMANSINI OPTİMİZE ETMEK İÇİN ZAMAN VE KAYNAK AYIRMAK GİDEREK DAHA DA ÖNEMLİ BİR HALE GELMEKTEDİR.

Devamını Oku

ABB Solar Çözümleri ile Kayseri OSB Projesine Güç Veriyor

Enerji Otomasyonu

ABB’nin PVS800 1MW’lİk merkezİ İnverterİ, 51 MWp kurulu güç İle Türkİye’nİn en büyük santralİne güç verİyor.

Devamını Oku

DÜNYANIN EN KÜÇÜK KABLOSUZ ENERJİ İZLEME SENSÖRÜ

Enerji Otomasyonu

SCHNEIDER ELECTRIC, GELİŞMİŞ İNOVASYON VE TEKNOLOJİ DENEYİMİYLE DÜNYANIN EN KÜÇÜK KABLOSUZ ENERJİ İZLEME SENSÖRÜ POWERTAG’İ SEKTÖRE TANITTI. KOLAY VE PRATİK KULLANIMI İLE POWERTAG, ELEKTRİKSEL HATALARIN VE ENERJİ KAYIPLARININ ÖNÜNE GEÇİYOR, İŞ AKIŞININ DEVAMLILIĞINI SAĞLIYOR.

Devamını Oku

ROCKWELL AUTOMATION İTÜ LABORATUVARI YILda 100’den fazla öğrenciyi ağırlıyor

Haberler

Rockwell Automation, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) açtığı Güç ve Hareket Kontrol (Rockwell Automation) Laboratuvarında, yılda 100’den fazla öğrencinin gelişimine katkı sağlıyor.

Devamını Oku

Parker Hannifin, 100 Yılını Kutluyor

Haberler

Parker Hannifin Corporation (NYSE:PH), 13 Mart 1917’deki kuruluşunun üzerinden tam 100 yıl geçmesini kutladı

Devamını Oku

Dijital 2.0’da Robotlarla Buluşmaya Hazır mısınız?

Haberler

Türkiye’nin ilk ve tek gelecek trendlerini ve teknolojilerini araştıran düşünce kuruluşu GelecekHane tarafından düzenlenecek Dijital 2.0 Konferansı’nda robotların hayatımızdaki rolü konuşulacak.

Devamını Oku

Kaspersky Lab’dan Enerji Altyapılarına Özel Koruma

Haberler

Kaspersky Lab’ın endüstriyel altyapı koruma çözümü Kasperky Industrial CyberSecurity’yi temel alan ve enerji şirketleri için dikey gelişmiş bir paket olan Kaspersky Industrial CyberSecurity for Energy dünya çapında kullanıma sunuldu.

Devamını Oku

MItsubIshI ElectrIc, Doğuş Üniversitesi Kariyer Günlerinde öğrencilerle buluştu

Haberler

Türkiye’de gelecekte otomasyon ve ileri robot teknolojilerine yön verecek uzmanların yetiştirilmesi amacıyla eğitime destek projesi yürüten Mitsubishi Electric, üniversitelerin mühendislik fakültelerine endüstriyel robot hibe ederek robot eğitim merkezleri kurulmasına öncülük ediyor.

Devamını Oku

İHRAÇ FİYATLARINDAKİ YÜKSELİŞ ÇELİK SEKTÖRÜNE İVME KAZANDIRDI

Haberler

Çelik İhracatçıları Birliği tarafından açıklanan 2017 yılı Ocak-Mart dönemi verilerine göre, Türkiye’nin miktar bazındaki çelik ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 21,7 artışla 5,2 milyon tona ulaşırken, sektörün değer bazındaki ihracatı yüzde 41,6 artışla 3 milyar dolar olarak gerçekleşti

Devamını Oku

Ford Otosan ve tedarikçileri “Yarına Yön Ver” diyerek gelecek için düğmeye bastı

Haberler

Ford Otosan, bu yıl 6. kez düzenlediği İmalatçılar Zirvesi’nde yurt çapındaki tedarikçileri ile bir araya gelerek otomotiv endüstrisinin geleceğini değerlendirdi

Devamını Oku

Mercedes-Benz Türk, ACE of M.I.C.E. Ödüllerini Aldı

Haberler

Türkiye’de kuruluşunun 50. yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon sektöründeki başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk bu kez, geçen yıl Euro 6 normlarına göre tamamen yenilediği ‘Yeni Travego Lansmanı’ ve ‘Euro 6 Kamyonları Lansmanı’ ile alanının en prestijli ödülü olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde iki özel ödüle değer bulundu.

Devamını Oku

Zyxel’in Yeni Genel Müdürü Timuçin Aksoy Oldu

Haberler

Zyxel

Devamını Oku

Yüksek hacimli uygulamalar için verimli I/O ve Hareket Çözümleri

Hareket Kontrol

EtherCAT takmalı (plug-in) modüller kompakt sürücü teknolojİsİ sunuyor.

Devamını Oku

PMCTENDO SERVO MOTORLAR

Motor ve Sürücüler

DÜŞÜK BAŞLANGIÇ TORKU SAYESİNDE HASSAS MOTOR SENKRONİZASYONU SÜREKLİ OLARAK YÜKSEK İŞLEM KALİTESİ SAĞLIYOR.

Devamını Oku

SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLARIN GELİŞİMİ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ KAMERALARA BAĞLI

Otomotiv

MENTOR GRAPHICS’İN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ CDT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ’NİN GENEL MÜDÜRÜ ALPAY GÖĞÜŞ, SUNDUKLARI HİZMETLERDEN YOLA ÇIKARAK OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN GÖZDE KONUSU OTONOM ARAÇLARLA İLGİLİ GELİŞMELER VE BEKLENTİLER HAKKINDA GÜNCEL BİLGİLERİ PAYLAŞIYOR.

Devamını Oku

İLK YERLİ HİBRİT VE SÜRÜCÜSÜZ ARAÇ PROTOTİPLERİ SAHAYA ÇIKARMAYA HAZIRLANIYOR

Otomotiv

AVL’nin 2008’den bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren kuruluşu AVL Türkiye, 2016 itibariyle ikinci AR-GE merkezinde İlk yerlİ sürücüsüz ve HİBRİT elektrİklİ araç teknolojilerini geliştirmeye başladı.

Devamını Oku

ENTEGRE GİRİŞ, LOJİK ÇIKIŞ, ROBOT VE EMNİYET TEK PLATFORMDA

Robotik

OMRON, GEÇTİĞİMİZ YIL İÇİNDE DÜNYANIN 39 ÜLKESİNDE YENİ ENDÜSTRİYEL ROBOTLARININ LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ. BU LANSMANDA OMRON ADEPT TECHNOLOGİES, INC. TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN, SINIFININ EN İYİSİ 49 ADET YENİ ROBOT BULUNUYORDU. ROBOTLARIN ÜRETİM ORTAMINA ENTEGRE EDİLMESİNİ KOLAYLAŞTIRMAK AMACIYLA BU ROBOTLARA OMRON'UN SENSÖRLERİ, GÜVENLİK BİLEŞENLERİ VE ÖDÜLLÜ NX/NJ SERİSİ MAKİNE OTOMASYON KONTROLÖRLERİ ENTEGRE EDİLDİ.

Devamını Oku

Akıllı Robot Tutucusu

Robotik

Tutucu İçerİsİnde tam entegre olan kompleks sensör sİstemlerİ ve merkezsİz yapay zeka, tutulan parçadan ve çevresİnden süreklİ bİlgİ almayı, bİlgİyİ kullanmayı ve duruma özel uygun reaksİyon vermeyİ sağlıyor.

Devamını Oku

PLC İLE ROBOT PROGRAMLANMASI

Robotik

MOTOLOGİX, DX200 KONTROLÖRLÜ YASKAWA ROBOTLARININ PLC İLE SİSTEME DAHA KOLAY VE DOĞRUDAN ENTEGRASYONUNU SAĞLIYOR. ROBOT, PLC İLE DOĞRUDAN PROGRAMLANABİLİYOR VE KONTROL EDİLİYOR.

Devamını Oku

AKTÜATÖR KLEMENSLERİ İÇİN PUSH-IN TEKNOLOJİSİ

Sensör

SENSÖR SISTEMLERI GİBİ ENTEGRE FONKSİYONLARIN BAĞLANTISI İÇİN BUGÜNÜN PUSH-İN BAĞLANTILI SENSÖR/AKTÜATÖR KLEMENSLERİ YEPYENİ OLANAKLAR SUNUYOR.

Devamını Oku

İLAVE SENSÖR KULLANMADAN EKSENLERDE POZİSYONLAMA YAPMAK MÜMKÜN OLUYOR

Sensör

ORİENTALMOTOR, GELİŞMİŞ POZİSYONLAMA UYGULAMALARI İÇİN, AZ SERİSİ 0.36° / ADIM, PİLSİZ ABZO MUTLAK ENKODER DONANIMLI STEP MOTOR VE SÜRÜCÜ PAKETİ İLE EN SON TEKNOLOJİYİ SUNUYOR.

Devamını Oku

MITSUBISHI ELECTRIC, E-F@CTORY KONSEPTİYLE TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILIYOR

Söyleşi

“MITSUBISHI ELECTRIC OLARAK E-F@CTORY KONSEPTİMİZLE FABRİKALARI SANAYİ 4.0’IN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK ŞEKİLDE KURMA İMKANI TANIYORUZ. DAHA DA ÖNEMLİSİ FABRİKA YATIRIMINDAN ÖNCE SANAL BİR FABRİKA OLUŞTURARAK ORTAYA ÇIKACAK FABRİKAYI VE ÜRETİMİ ÖNCEDEN TEST ETME, VERİMLİLİĞİ DEĞERLENDİRME VE OLUŞAN ÇIKTILAR DOĞRULTUSUNDA YATIRIMI ŞEKİLLENDİRME FIRSATI SUNUYORUZ.”

Devamını Oku

CP27xx Intel® Celeron® veya Atom™ işlemcili çoklu dokunmatik Panel PC’ler

Ürünler

Makinelerin kontrolü, işletmesi ve izlemesine yönelik geniş kapsamlı gereksinimleri karşılamak için bilgi işlem gücüne olan talep giderek artıyor. Aynı zamanda, daha basit bakım avantajı elde etmek için soğutma fanları gibi hareketli parçalardan kaçınma yönünde bir istek var. Bu alandaki ideal çözüm gelişmiş bir çoklu dokunmatik ekran paneliyle yüksek performanslı Endüstriyel PC (IPC) teknolojisini ve fansız tasarımı birleştiren yeni CP27xx Panel PC serisi ile geldi. Bu güçlü, hepsi bir arada cihaz, kontrol kabinlerine doğrudan kurulum için idealdir.

Devamını Oku

GENİŞ KABLO BAĞI KESİMİNDE HIZ VE RAHATLIK İÇİN EVO9

Ürünler

EVO9: Kablo bağı kesme ve gerdirme el aletidir. 13 mm genişliğe kadar kablo bağını kolay ve rahat gerdirme ve kesme yapıyor.

Devamını Oku

Kullanıma hazır, push-In bağlantılı dağıtım blokları

Ürünler

Phoenix Contact’ın PTFIX dağıtım blokları, içten köprülü yapıları ile anında kullanıma hazırdır. %80’e varan oranda yer kazandıran bu ürünler, 1.5 mm² ve 2.5 mm² kesitler için çeşitli bağlantı sayılarında mevcut olup, gerektiğinde yan yana takılıp standart bir klemens köprüsü ile birleştirilerek genişletilebilirler.

Devamını Oku

PSENopt Advanced Serisi ile Emniyetli ve Esnek Üretim

Ürünler

PSENopt Advanced serisi Işık Perdeleri sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde karmaşık uygulamalarda verimlilik ve esneklik sağlamaktadır. PSENopt Advanced, sadece emniyetli uygulama imkanı sağlamayıp, konfigüre edilebilir yapısı sayesinde farklı ihtiyaçlarına da rahatlıkla cevap vermektedir.

Devamını Oku

Preventa XY2CED HALATLI ACİL DURDURMA ŞALTERLERİ VE AKSESUARLARI CİHAZLARI

Ürünler

Uzun konveyör uygulamaları, uçtan uca daha fazla emniyet gerektirir. Güvenlik çözümleri, personellerinizin ve birlikte çalıştıkları ekipmanı korumak için, konveyör boyunca herhangi bir noktada daha hızlı tepki vermesine olanak tanıyor.

Devamını Oku

Push-In Bağlantı Teknolojisine Sahip Tesisat Klemensleri

Ürünler

Phoenix Contact’ın yeni nesil tesisat klemensleri dağıtım panolarının ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu klemenslerin, 3-katlı, N-barası bağlantılı, ayırma ve topraklama klemensi gibi çeşitli versiyonları mevcuttur.

Devamını Oku

COMEPI EMNİYET LİMİT SWİTCHLERİ

Ürünler

Comepi emniyet limit anahtarları ailesine sürekli yeni ürünler katılmaktadır. Gittikçe daha zorlayıcı bir pazara en iyi çözümleri sunmak için araştırma ve geliştirme birimimiz her zaman emniyet düzenlemelerine (hem insanı hem de makinayı etkileyen) dikkat etmektedir.

Devamını Oku