Haberler

ZORLU HOLDİNG, LİSELERİN ROBOTİK TAKIMLARINA VERDİĞİ DESTEĞİ SÜRDÜRÜYOR

Teknolojinin yaşamı ileri taşıma gücünü topluma sunarak, insanların daha yaşanabilir bir dünya hayaline hayat veren Zorlu Holding, sunduğu akıllı ürün ve hizmetlerin yanı sıra başta çocuklar ve gençler olmak üzere, toplumun farklı kesimlerine destek sunmaya devam ediyor.

Devamını Oku

TURCK, RFID ÇÖZÜM ORTAĞI VİLANT SİSTEMLER’İ SATIN ALDI

Turck, Finlandiya’daki mevcut RFID anahtar teslimi çözüm ortağı Vilant Sistemler’in hisselerinin çoğunu satın aldı.

Devamını Oku

TESİD YENİLİKÇİLİK YARATICILIK ÖDÜLÜ 2017’DE ESİT’İN OLDU

👤ESİT

37 yıldır elektronik tartı sektöründe tartı aletleri ve komponentleri imal eden olan Esit Elektronik dünyada hayatın devam edebilmesi için doğal dengenin korunması gerektiğinin farkında olarak, Türkiye ve Dünya’da doğal yaşamı korumaya yönelik projeleri destekliyor ve sponsor oluyor.

Devamını Oku

SMC FORBES GLOBAL 2000’DE DERECE KAZANDI

Japon otomasyon şirketi SMC, FORBES dergisinin hazırladığı Global 2000 listesinde dünyanın en büyük halka açık şirketlerinden biri olarak listelendi. FORBES Global 2000, firmaların gelir, kar, varlık ve piyasa değerinin eşit ağırlıklı ölçümlerinden elde edilen bileşik puan ölçüm sistemine dayalı dünyadaki en etkin liste sıralamalarından biridir.

Devamını Oku

SIEMENS TEDARİKÇİ GÜNÜ’NDE DEĞİŞİMİN VE DİJİTALLEŞMENİN VURGUSUNU YAPTI

👤Siemens

Siemens Türkiye, gelenekselleşen Tedarikçi Günü’nün yedincisini Conrad İstanbul Bosphorus’ta “İz Bırak” mottosuyla gerçekleştirdi. Türkiye’nin önde gelen satın alma ve satış profesyonellerini bir araya getiren etkinlikte Siemens Türkiye, Tedarikçi Finansmanı Programı’nın da duyurusunu yaptı.

Devamını Oku

SCHNEIDER ELECTRIC, HERKES İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ (SEFORALL) İLE ORTAK OLDU

Schneider Electric, kar amacı gütmeyen global bir kuruluş olan Herkes İçin Sürdürülebilir Enerji (SEforALL) ile ortak olarak, enerji yoksulluğunu azaltma ve çevre dostu enerjiye evrensel erişim olanağı sağlama konusundaki kararlılığını sürdürüyor.

Devamını Oku

PAGEV PLASTİK SEKTÖRÜNÜN BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRÜYOR

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (PAGEV), Genel Kurul Toplantısı, Küçükçekmece PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

Devamını Oku

OMSAN, RENAULT TRUCKS’TAN 65 ADET ÇEKİCİ VE KAMYON ALDI

OYAK şirketlerinden OMSAN Lojistik, karayolu taşımacılığında Renault Trucks ile işbirliği yaptı. Karayolu filosunun yüzde 90’ı Renault Trucks araçlardan oluşan OMSAN’ın, teslim aldığı 28 adet Renault Trucks C serisi kamyon ve 37 adet T serisi çekici ile filosundaki araç sayısı 841’e ulaştı. OMSAN Lojistik filosuna kattığı 65 yeni çekici ve kamyonla Türkiye genelinde ADR taşımacılığı ağını güçlendirecek.

Devamını Oku

MITSUBISHI ELECTRIC CES 2018’DE YENİ TEKNOLOJİLERİNİ SERGİLEDİ

👤Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric, “Make the move to mobility” konsepti çerçevesinde akıllı mobilite çağında daha güvenli ve avantajlı bir ulaşım için geliştirdiği sürüş desteği teknolojisine sahip EMIRAI4 konsept otomobilini ve en yeni teknolojilerini, ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES Fuarı’nda sergiledi.

Devamını Oku

MERCEDES-BENZ AKADEMİ, SON 1 YILDA TOPLAM 12.912 SAAT ÜRÜN EĞİTİMİ VERDİ

👤Mercedes Benz

Türkiye’de kuruluşunun 50. yıl dönümü olan 2017 yılını küresel başarılara imza atarak tamamlayan Mercedes-Benz Türk, mükemmel müşteri deneyimini gerçekleştirmek hedefiyle yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenledi.

Devamını Oku

KORDSA, GENÇLERİ DESTEKLEYEREK GELECEĞİ GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Geliştirdiği teknolojiler, global çapta imza attığı iş birlikleri ve yürüttüğü projelerle lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri sektörünün öncülerinden, Sabancı Holding iştiraki Kordsa, üniversite ve sanayi iş birliğinin öncü ve örnek uygulamalarına devam ediyor.

Devamını Oku

EGE ENDÜSTRİ, EN ÇOK İHRACAT YAPAN OTOMOTİV FİRMALARI ARASINDA 42’NCİ SIRADA YER ALIYOR

Türkiye ihracatının 12 yıldır üst üste lider sektörü olan otomotiv endüstrisinde 2017 senesinin ihracat şampiyonu firmaları belli oldu.

Devamını Oku

DASSAULT SYSTÈMES, 3DEXPERIENCE MARKETPLACE İLE KÜRESEL SANAYİ DEVRİMİNİ HIZLANDIRIYOR

Dassault Systèmes, yenilikçi işletmelerin birbirleriyle, diğer sanayicilerle ve hizmet tedarikçileriyle işbirliği yapmalarını mümkün kılacak çevrimiçi ekosistemi 3DEXPERIENCE Marketplace’in resmi olarak kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Devamını Oku