Endüstri 4.0

SENSÖR SEVİYESİNE ULAŞAN HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ İLE BULUTTAN SAHAYA HABERLEŞME

👤OMRON

MEVCUT GENİŞ KAPSAMLI OTOMASYON PLATFORMUNA ÇOK SAYIDA IO-LİNK ÜRÜNLERİ EKLEYEN OMRON, KULLANICILARIN EKSİKSİZ IO-LİNK ÇÖZÜMLERİ UYGULAYABİLMELERİ İÇİN KULLANIMI KOLAY VE GÜVENİLİR BİR SEÇENEK SAĞLIYOR.

Devamını Oku

İMALAT MAKİNESİ UYGULAMALARINDA BAĞLANTILAR ENTEGRE AKILLI İŞLEVSELLİKLE EŞLEŞİYOR

👤PARKER HANNIFIN

PARKER HANNIFIN, EN İYİ KALİTEDE ÜRETİMİ SAĞLAMAK, TEÇHİZAT DAYANIKLILIĞINI ARTTIRMAK VE GENEL VERİMLİLİĞİ İYİLEŞTİRMEK İÇİN IIoT’İN AVANTAJLARINDAN YARARLANIYOR.

Devamını Oku

GELECEĞİN MESLEKLERİNİ Z KUŞAĞI TASARLIYOR

👤HANERSMAN

DİJİTAL DÖNÜŞÜM, ENDÜSTRİ 4.0, STRATEJİ, PAZARLAMA VE MARKA YÖNETİMİ KONULARINDA ŞİRKETLERİN YOL HARİTASINI BELİRLEYEN HANERSMAN GENEL MÜDÜRÜ ECEHAN ERSÖZ, Z KUŞAĞININ HAYALİNDEKİ MESLEKLERİ ANLATIRKEN, İŞ DÜNYASINA DA BİR UYARIDA BULUNUYOR.

Devamını Oku

4. SANAYİ DEVRİMİ İLE BAŞLAYAN DİJİTAL DÖNÜŞÜM

👤MURAT ERDÖR ME CONSULTANCY

DÖNÜŞÜM DANIŞMANI VE ME CONSULTANCY KURUCUSU MURAT ERDÖR, KOBİ’LERİN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇAĞINDA AYAKTA KALMAK İÇİN ATMALARI GEREKEN ADIMLARI AÇIKLIYOR.

Devamını Oku

2018’DE HANGİ SİBER TEHDİTLER İLE KARŞILAŞACAĞIZ?

👤BITDEFENDER

BITDEFENDER ANTİVİRÜS, 2018 YILINDA ÖNE ÇIKACAK SİBER SALDIRI TÜRLERİNE YÖNELİK ÖNGÖRÜLERİNİ AÇIKLADI. SİBER SALDIRILARIN 2018’DE DAHA DA ARTACAĞINI VE KARMAŞIK HALE GELECEĞİNİ SÖYLEYEN BITDEFENDER ANTİVİRÜS UZMANLARI, DAHA ÇOK KAZANÇ GETİRDİĞİ İÇİN FİDYE YAZILIMLARIN, DİJİTAL PARA HIRSIZLIĞININ VE BANKACILIK TROJANLARININ YAYGINLAŞACAĞINI VURGULUYOR.

Devamını Oku