Araştırma

YÜKSEK ORANDA ESNEK HAREKET ÇÖZÜMLERİ İÇİN “HİJYENİK TASARIMLAR”

👤BECKHOFF

XTS HYGIENIC, BECKHOFF’DAN GENİŞLETİLMİŞ TAŞIMA SİSTEMİ’NİN PASLANMAZ ÇELİK UYARLAMASI, EN BAŞTA, ÖNCELİKLE GIDA VE İLAÇ ENDÜSTRİLERİNDE VE GENEL ANLAMDA SIVILARIN İŞLENMESİ VE DOLUMU ALANINDA GENİŞ BİR YELPAZEDE YENİ UYGULAMALARI BAŞLATMAKTADIR. YÜKSEK IP 69K KORUMA DERECESİ İLE İDEAL TEMİZLENEBİLİRLİĞİ SAĞLAMASI, ÇOK İYİ KİMYASAL DAYANIMI VE HERHANGİ BİR GİZLENMİŞ KÖŞE, KENAR VEYA ALTTAN KESME OLMAKSIZIN, HİJYENİK TASARIM UYARLAMASI BU ENDÜSTRİLERDE PEK ÇOK YENİLİK OLANAĞI SUNMAKTADIR. STANDART SİSTEMİN YÜKSEK ESNEKLİKTE HAREKET ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYAN AVANTAJLARI TEMİZLEME KOLAYLIĞI İLE BİRLEŞTİRİLMİŞTİR, BÖYLECE HİJYEN TALEBİNİN YÜKSEK OLDUĞU YERLERDE DAHİ SÜREÇ OPTİMİZASYONU VE AZAMİ ÜRETİM HATTI KULLANILABİLİRLİĞİNE OLANAK SAĞLAMAKTADIR.

Devamını Oku

ERMAKSAN'IN YENİ NESİL ÜRETİMİ GREEN PRESS

👤Ermaksan

ERMAKSAN, İLERİ TEKNOLOJİ İLE GELİŞTİRDİĞİ VERİMLİLİK ESASLI ÜRÜNLERİYLE, KÜRESEL ÖLÇEKTE BÜYÜK İLGİ GÖRÜRKEN; YENİ NESİL ÜRETİMİ GREEN PRESS MAKİNESİ DE YÜZDE 69 ENERJİ TASARRUFU, DÜŞÜK KARBON SALINIMI, GÜRÜLTÜSÜZ ÇALIŞMA VE SIFIR ENDÜSTRİYEL YAĞ ATIĞI GİBİ VERİLERLE SEKTÖRDE BÜYÜK FARK YARATIYOR.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ASAL GAZLARIN ORANSAL VALFLERLE KONTROLÜ KİMYA DOĞRU OLDUĞUNDA

👤Festo

PROSES OTOMASYONUNDA ORANSAL VALF TEKNOLOJİSİ, BÜYÜK BİR ESNEKLİK SUNUYOR VE YÜKSEK KALİTELİ KONTROL SONUÇLARI SAĞLIYOR. FESTO TARAFINDAN SAĞLANAN VE BOEHRİNGER INGELHEİM'IN YENİ TEKNİK MERKEZİNE KURULAN BİR KOMPLE SİSTEM, MODERN PNÖMATİK BİLİMİNİN SUNABİLECEĞİ PERFORMANSI ORTAYA KOYUYOR. PROJE, FESTO EKİBİ İLE İLAÇ ŞİRKETİNİN OTOMASYON UZMANLARI ARASINDAKİ HIZLI İLERLEMEYİ SAĞLAYAN YAKIN İŞ BİRLİĞİYLE GELİŞTİRİLDİ.

Devamını Oku

AMONYAK ÜRETİMİ İÇİN YENİ BİR SÜREÇ GELİŞTİRİLİYOR

👤AJİNOMOTO

JAPON AMİNO ASİT ÜRETİCİSİ AJİNOMOTO, TOKYO TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ PROFESÖRÜ HİDEO HOSONO VE DİĞER ORTAKLARIYLA DÜNYANIN İLK KÜÇÜK ÖLÇEKLİ YERİNDE AMONYAK SENTEZ SİSTEMİ OLACAĞINI SÖYLEDİĞİ ÜRÜNLERİNİ TİCARİLEŞTİRMEK İÇİN BİR ARAYA GELİYOR.

Devamını Oku