2018 Ocak

BİR ARAYÜZ, BİRÇOK UYGULAMA

👤EMİKON

Ixxat Inpact, Windows ve Linux ile uyumlu sürücüleri hazır olarak gelir. C programlama arabirimi ile kolay ve hızlı bir şekilde, protokolden bağımsız ve spesifik uygulamalar yapmanıza olanak sağlar.

Devamını Oku

PNÖMATİK TOZ TRANSFER HATLARI İÇİN ŞİŞİRİLEBİLİR CONTALI PROVAL KELEBEK VANALAR

👤DORUK ENDÜSTRİ

Proval V101-SC Serisi şişirilebilir contalı aşınmaya dayanıklı kelebek vanalar, wafer ve lug tiplerinde pnömatik aktüatörlü olarak, akışkan özelliklerine uygun Silikon, EPDM, NBR veya yüksek aşınma dayanımına sahip beyaz SBR contalı üretilmektedir.

Devamını Oku

MOBİL HİDROLİK SİSTEMLER İÇİN LINEER POZİSYON SENSÖRÜ

👤TURCK

Turck’in yeni LTE sensörü, mobil cihazlardaki hidrolik silindirlerin çalışma mesafesinin ölçülmesi için uygundur.

Devamını Oku

ULTRA KOMPAKT PSD SERVO SÜRÜCÜLERİNDE ETHERNET IP

👤PARKER HANNIFIN

Parker Hannifin, PSD bağımsız ve çok eksenli servo sürücüsünü yeni bir iletişim arabirimi seçeneğiyle geliştirdi. Artık tüm sürücü serisinde EtherCAT ve Profinet’in yanı sıra EtherNet IP iletişim özelliği de bulunuyor. Ayrıca bu seri çok çeşitli kontrolörler ve PLC’ler ile birlikte kullanılabilir.

Devamını Oku

ÇALIŞMA ALANLARI KONTROL ALTINA ALINIYOR

👤TELEMECANIQUE SENSORS

Telemecanique Sensors, yeni XG RFID okuyucular ile makine ve proseslerin verimliliği için güvenilir bir çözümler sunuyor. Üç farklı versiyou ile (HMI bağlantı, uzaktan kontrol ve tek başına olarak) XG RF ID okuyucular farklı yetkilendirme seviyeleriyle sisteme müdahalelerin kontrol altına alınmasını ve sonsuz sayıda operatörün erişimini yönetmenizi sağlar.

Devamını Oku

KONNEKTÖR BAĞLANTISI İÇİN KONNEKTÖR BAĞLANTISI İÇİN

👤Festo

HER GEÇEN GÜN DAHA KÜÇÜK ALANA DAHA BÜYÜK GÜÇ SIĞDIRAN ELEKTRONİK DEVRE KARTI (PCB) ÜRETİCİLERİ VE SOKET BAĞLANTI GELİŞTİRİCİLERİ, DAHA KÜÇÜK, DAHA HAFİF SOKET BAĞLANTILARINA, DAHA FAZLA GÜÇ VE DAHA YÜKSEK TEMAS YOĞUNLUĞU SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR. BİR AİLE ŞİRKETİ OLAN İNGİLİZ ÜRETİCİ HARWIN PLC, ÜRETİMİNİN KALİTE VE ESNEKLİĞİNİ GARANTİYE ALMAK İÇİN FESTO OTOMASYONUNA GÜVENİYOR VE SERVO PRES KİTİ YJKP VE KOMPAKT HANDLING SİSTEMİ YXMX GİBİ EKİPMANLARI KULLANIYOR.

Devamını Oku

GÜVENLİ HAREKET KONTROLÜ SAYESİNDE ARTAN VERİMLİLİK

👤SICK MUSTAFA SEZER SICK GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÜRÜN YÖNETİCİSİ

GÜVENLİ HAREKET KONTROL SİSTEMİ “GÜVENLİ HAREKET SİSTEMİ”, SÜRÜCÜLERİN VE MAKİNE HAREKETLERİNİN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KONTROL EDİLMESİ İÇİN GELİŞTİRİLEN YENİLİKÇİ GÜVENLİK KONSEPTLERİNİ İÇERİYOR. BU DA, YÜKSEK SEVİYEDE GÜVENLİK SAĞLARKEN, MAKİNELERİN KULLANILABİLİRLİKLERİNİ VE VERİMLİLİKLERİNİ ARTIRMAYA OLANAK SAĞLIYOR.

Devamını Oku

DFS60S PRO GÜVENLİK ENKODERLERİ

👤MUSTAFA SEZER SICK GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÜRÜN YÖNETİCİSİ

MUSTAFA SEZER SICK GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÜRÜN YÖNETİCİSİ

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

MAKİNE VE FABRİKA OTOMASYONUNDA HAREKET KONTROL ÇÖZÜMLERİ

👤Omron

YENİ ÜRETİM ORTAMI HAREKET KONTROLÜNDE HIZLI, ESNEK VE GELİŞTİRİLEBİLİR ÜRÜNLERE İHTİYAÇ DUYMAKTADIR. SYSMAC PLATFORMU GÜVENİLİRLİKTEN TAVİZ VERMEDEN YÜKSEK HIZLI HAREKET KONTROL UYGULAMALARINA CEVAP VEREBİLECEK ÜRÜNLERİ BÜNYESİNDE BARINDIRIYOR.

Devamını Oku

TEMİZ ODA UYGULAMALARINDA PNÖMATİK MİLSİZ SİLİNDİRLER

👤PARKER HANNIFIN DIETER WINGER ÜRÜN YÖNETİCİ MİLSİZ LİNEER SÜRÜCÜLER

TEMİZ ODA TEKNOLOJİSİNİN TEMEL GEREKLİLİĞİ ATMOSFERDEKİ HAVA SAFLIĞINDAN ÖDÜN VERMEDEN ÜRETİME YARDIMCI OLMAKTIR. NETİCEDE, TEMİZ ODA TASARIMI, GEREKLİ HAVA SAFLIĞI SINIFINA GÖRE BELİRLENİYOR.

Devamını Oku