2017 Kasım

MAKİNE EMNİYETİNDE BÜTÜNSEL YAKLAŞIM

👤FESTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

SADECE SON KULLANICILAR DEĞİL, MAKİNE İMALATÇILARI DA SİSTEM PARTNERLERİNDEN GENİŞ KAPSAMLI DESTEK VE EMNİYETLİ ÜRÜNLER BEKLİYOR. FESTO’DA EMNİYET ANLAYIŞI SADECE MOTORLARI VE SÜRÜCÜLERİ DEĞİL, EKSEN MEKANİZMALARINI DA KAPSIYOR.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

İNSAN-MAKİNE ETKİLEŞİMİ: DRIVE MONITOR İLE GÜVENLİ HAREKET KONTROLÜ

👤MUSTAFA SEZER SICK GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÜRÜN YÖNETİCİSİ

SICK HAREKET KONTROLÜ, GÜVENLİK TEKNOLOJİSİNİN EN ÜST SEVİYESİNDE ENTEGRE EDİLMİŞ VE EKONOMİK SÜRÜCÜ KONTROLÜ İÇİN SAYISIZ OLANAKLAR SUNUYOR. DAHASI, SICK ÜRÜN AİLESİNDE GÜVENLİĞE YÖNELİK OLMAYAN SENSÖRLER DE BULUNDUĞU İÇİN, HAREKET KONTROLÜNÜ DE KAPSAYAN TAM BİR GÜVENLİK UYGULAMASI TEK BİR ÜRETİCİ TARAFINDAN SUNULUYOR.

Devamını Oku

PRATİKTE EN ISO 13849-1'E GÖRE FONKSİYONEL EMNİYET BASİT, STANDARTA UYGUN VE GÜVENLİ

👤ALPAY SAMEN PHOENIX CONTACT ELEKTRONİK KONTROL & ENDÜSTRİ ÇÖZÜMLERİ ÜRÜN GRUBU PAZARLAMA VE TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

"BASİTLİK EMNİYET SAĞLAR" SLOGANINA PARALEL ŞEKİLDE, GENİŞ ONAYLI CİHAZ YELPAZESİNE EK OLARAK, PHOENIX CONTACT KAPSAMLI HİZMET VE DESTEK DE SUNUYOR. EN ÜSTÜN ÖNCELİK İSE KULLANICILARIN İLGİLİ TÜM STANDARTLARA UYAN KULLANIMI KOLAY VE UYGUN FİYATLI BİR ÇÖZÜM ELDE ETMELERİ OLUYOR.

Devamını Oku

DOĞRU HAVA KALİTESİ VE MAKSİMUM PERFORMANS İÇİN FİLTRE ENTEGRE EDİLMİŞ KURUTUCULAR

👤PARKER HANNIFIN

PARKER HANIFIN, FİLTRE ENTEGRE EDİLMİŞ KURUTUCULARIYLA, AZALAN SERVİS SÜRESİ, YEDEK PARÇALARDA DAHA FAZLA SADELİK, MAKSİMUM ÇALIŞMA SÜRESİ, DAHA UZUN BAKIM DÖNEMLERİ VE DAHA UZUN KULLANIM SÜRESİ SAYESİNDE MİNİMUM TOPLAM MALİYETİ VE EN İYİ FAYDA - MALİYET ORANINI SAĞLIYOR.

Devamını Oku

MAKİNE EMNİYETİNİ OPTİMİZE EDİP,VERİMLİLİĞİ ARTTIRIN

👤Omron

OMRON, KRİTİK EMNİYET ALANLARINDA KAPSAMLI ÜRÜN PORTFÖYÜ İLE BELİRLİ EMNİYET KOMPONENTLERİNİ KULLANARAK HEM EMNİYET STANDARTLARINA BAĞLI KALIYOR HEM DE VERİMLİLİĞİ OPTİMİZE EDİYOR.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

YÖNETİM KURULUNDAN MEKTUP

👤DR. YORCK SCHMIDT FRANK MAIER CHRISTIAN WENDLER

MOTION TABANLI OTOMASYON’DA GLOBAL BİR UZMAN OLAN LENZE, ÜRÜNLERİNİ, SÜRÜCÜ ÇÖZÜMLERİNİ, EKSİKSİZ OTOMASYON SİSTEMLERİNİ, MÜHENDİSLİK HİZMETLERİNİ VE ARAÇLARININ TEK BİR KAYNAKTAN NASIL SUNULDUĞUNU KATILIMCILARINA ANLATTI. ÜRÜN DEGİL ÇÖZÜM HEDEFİ İLE HAREKET EDEN LENZE, MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ SÜREKLİ YENİLENEN TEKNOLOJİ VE GENİŞLEYEN ÜRÜN YELPAZESİ İLE KARŞILAMAYA DEVAM EDİYOR.

Devamını Oku

LENZE GRUP BÜYÜME TRENDİNİ GÜÇLENDİRİYOR

👤Lenze Hazırlayan: Seval AKBULAK - Almanya

LENZE GROUP CEO İCRA KURULU BAŞKANI CHRISTIAN WENDLER “LENZE ÇOK İYİ GİDİYOR VE İLERİDE DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜMEK İSTİYOR. dolayısıyla MAKİNELERİN OTOMASYONU İÇİN BİR SİSTEM TEDARİKÇİSİ OLARAK YETKİNLİĞİNE DAHA FAZLA ODAKLANIYOR” DEDİ.

Devamını Oku

BALLUFF I/O LİNK VE RFID ÇÖZÜMLERİ İLE ENDÜSTRİ 4.0'A GEÇİŞ

👤Balluff

Otomotiv ve üretim sektöründe, yalın ve yüksek verimli üretim için, Balluff firması, I/O Link ve RFID uygulamalarıyla Endüstri 4.0’a geçiş imkanı sağlıyor. Endüstri 4.0 İlkeleri

Devamını Oku

YOL ARAÇLARI TEKNOLOJİSİNDE IOT DEVRİMİ

👤BOSCH REXROTH

MOBİL HİDROLİK SİSTEMLERİN DİJİTAL KONTROLÜ, ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR VE MOBİL İŞ MAKİNELERİNİ NESNELERİN İNTERNETİNE (IOT) HAZIR DURUMA GETİRİYOR.

Devamını Oku

ENDÜSTRİ 4.0 VE OEE SÜREÇ YÖNETİMİNİN ANAHTARI: CİHAZ BAĞLANABİLİRLİĞİ

👤GSL Mühendislik

FABRİKALARIN OPTİMAL OEE'DEN CİDDİ ANLAMDA YARAR SAĞLAYABİLMESİ İÇİN, HASSAS VERİ TOPLAYAN CİHAZLARIN BAĞLANTILARI ÖNEMLİDİR. FABRİKALARIN, EKİPMANLARININ KULLANILABİLİRLİK VE PERFORMANS ORANLARININ YANI SIRA KALİTE ÇIKTILARINI İYİLEŞTİRMEK İÇİN ÜRETİM TEKNOLOJİLERİNİ YÜKSELTMELERİ GEREKİR. BUNUN İÇİN PİYASADA HALİHAZIRDA BİRÇOK ÇÖZÜM MEVCUTTUR.

Devamını Oku